Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
TERVISHOID ⟩ Briti teadlane Gerry Stimson: e-sigaret teeb tavasigaretist 95 protsenti vähem kahju Imperial College Londoni emeriitprofessor ning London School of Hygiene & Tropical Medicine’i auprofessor Gerry Stimson oli üks esimesi teadlasi, kes hakkas 1980. aastatel tegelema uimastite ja HIV/AIDSi kahjudega. Ta on nõustanud Suurbritannia ja teiste riikide valitsusi, Maailma Terviseorganisatsiooni ning Maailmapanka. Stimson selgitas e-sigarettide näitel tervisekahjude vähendamise ideoloogiat, mida kasutavad britid.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
TERVISHOID ⟩ Tallinna haigla projektijuht: palju odavam on aidata haige jalule kolme päevaga, mitte teha asju põlve otsas Loodetavasti õnnestub Tallinna haigla ehituseks saada Euroopa Komisjonilt 280 miljonit eurot, sest käimasoleva 520 miljonit eurot maksva suurhaigla projekteerimishanke vastu tunneb elavat huvi kümmekond küsijat. 3. juunil esitavad arvatavasti pakkumise suured kohalikest ja välismaistest partneritest koosnevad konsortsiumid, räägib neli aastat Tallinna haigla projektijuhina töötanud Sven Kruup.
TERVISHOID ⟩ Evelyn Aaviksoo: töötajate hoidmine tervena on väärt väljakutse Töötervishoiu roll on toetada ettevõtteid töötajate tervise juhtimises. Kõlab väga mõistlikult, kui ettevõttele pakutakse tuge töötajate tervist säilitavate otsuste tegemisel. Ajalooliselt on asjad kujunenud veidi teisiti. N-ö traditsiooniline töötervishoid keskendus peamiselt tööohutusele ja töötaja kaitsele töökeskkonna riskitegurite mõju eest. Kuid samavõrra oluline on inimese terviklik käsitlus, tervise edendamine ja üldise heaolu suurendamine.
Tagasi üles
Back