Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Kaubavedu: milline viis on teie ettevõttele parim? Rahvusvahelises kaubaveosegmendis on maanteetranspordil üks juhtivaid positsioone. Täna on see üks ihaldatuimaid teenuseid, mis võimaldab kaupa paindlikumalt, kiiremini ja sujuvamalt teise riiki toimetada. Eesti on Euroopa ja teiste riikidega ühendatud paljude teedega, mis võimaldavad takistamatult vedada erinevaid kaupu üle maailma. Sageli on see isegi ainus transpordiliik, mis võimaldab kaupa suurtest maanteedest eemal asuvatesse linnadesse toimetada. Vaatame lähemalt rahvusvaheliste kaubavedude maailma.
Läbimõeldud ja praktiliste kingituste otsingul värskele abielupaarile: madrats klaasikomplekti asemel Kui tundub, et pruutpaaril on juba kõik olemas, muutub pulmakingi leidmine parajaks pähkliks. Lõppude lõpuks ei taha sa ju oma sõpru mitte ainult üllatada, vaid teha neid ka õnnelikuks praktilise ja vajaliku kingitusega. Et seda pähklit oleks lihtsam katki murda, kasuta neid 5 praktilist kingiideed. Tavalise klaasikomplekti või sentimentaalse pildiraami asemel kingi mugavust, head puhkust ja hubasust.
Kohvi ajalugu – kuidas kohv avastati ning kuidas me saame seda tänapäeval valmistada Kohvi ajalugu ja selle tähendus 21. sajandil on tõeliselt põnevust pakkuv ning küündib kaugele ajas tagasi, kuigi keegi ei tea täpselt, millal ja kuidas kohv avastati. Legendi kohaselt märgati kohvi esimesi efekte Etioopia kitsekarjuse poolt, kes avastas, et tema kitsed muutusid teatud puu marju süües eriti energiliseks, puu, mis on nüüdseks tuntud kohvipuuna. Seejärel valmistati esimesed kohvijoogid – lihtsalt vilju vees keetes, väga erinev jook sellest, mida nauditakse tänapäeval. Mida rohkem kohvi kohta teada saadi ja sellega kauplema hakati üle maailma, seda rohkem on praeguseks kohvijoogi variatsioone, mida mõjutavad erinevad kultuurid ja traditsioonid.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Tagasi üles
Back