Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
AK FOOKUS ⟩ Inimkond on veel liiga noor, et surra (1) Möödunud aasta oli täis uskumatuid sündmusi ja arenguid – veidrike mass ründas Kapitooliumi, Taliban tuli taas võimule. Kasutatud autod maksavad rohkem kui uued. Valgevene hübriidrünnak pani Euroopat oma väärtusi täpsustama. Energiahinna lained on kõrgemad kui koroonalained. Üks kurku kinni jäänud kaubalaev jättis kogu maailma Hiinast tellitud nännist ilma. Väärtpaberihinnad ja inflatsioon kasvavad nii kiiresti, et ei jõuta selle jaoks raha juurde trükkidagi.
Intervjuu ⟩ Hristo Grozev: «Mul on ihukaitsjad, aga neist poleks abi.» Selle kuu algul toimunud Lennart Meri konverentsil osales ka Hristo Grozev (52), kes on viimastel aastatel tuntuks saanud kui üks maailma säravamaid uurivaid ajakirjanikke. Omal ajal ka Eestis meediaäri ajanud Grozevi ja tema firma Bellingcat kontol on nii Donbassi kohal alla tulistatud reisilennuki hukuni viinud operatsiooni korraldajate kui ka Aleksei Navalnõi mürgitajate nimed. Postimees püüdis mõnede minutite jooksul selgust saada, kes on see James Bondi meenutav kangelane.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
FAKTIKONTROLL ⟩ CNN: kas koroona läbipõdemisel tekib immuunsus? (5) Kuid kestnud koroonaviiruse pandeemial ei paista lõppu ning hulk küsimusi viiruse kohta ripub endiselt õhus. Riigijuhtide ja poliitikute ponnistuste epitsentris on paar kriitilist küsimust: kas lapsed saavad viirust levitada? Kui saad viiruse, kui kaua oled teistele nakkusohtlik? Kas peale läbipõdemist tekib immuunsus või on oht uuesti nakatuda? Nende küsimuste vastused mõjutavad nii koolide ja kontorite taasavamist üle maailma kui ka ootuseid potentsiaalsele vaktsiinile, kirjutab uudisteportaal CNN.
Tagasi üles
Back