Postimees külastas uut Keskerakonna peakontorit enne selle ametlikku avamist. Peasekretär Mihhail Korb tutvustas iga viimset kui ruumi - nii neid, mis linnarahvale avatud kui ka selliseid, kus käib vaid ladvik. Rendileping omanikuga on sõlmitud 10 aastaks, üürihind 323 ruutmeetrisel pinnal on veidi üle 3500 euro kuus.

«Leidsime selle kuulutuse läbi internetiportaalis, arutasime omanikuga läbi ja võtsime rendile,» kirjeldas Korb uue kontori leidmise protsessi.

Uut kolimist lähiajal ette näha pole, sest erakond on end kindlustanud turvalise lepinguga.

«Leping on suhteliselt pikk. Usun, et saan seda hetkel öelda – see on sõlmitud kümneks aastaks.»

Küsimusele, millist rendihinda nii suure pinna eest Tallinna kesklinnas makstakse vastas Korb, et ta peast nii täpselt ei mäleta. Hiljem täpsustas erakond, et ruutmeetri eest makstakse 9,26 eurot kuus, millele lisandub käibemaks. See teeb veidi üle 3500 euro kuus.

Keskerakond avab uue kontori Tallinnas Narva maanteel soolaleivapeoga kolmapäeva õhtul, mille raames kohtuvad erakonna ministrid ajakirjanikega, et kuulata meedia esindajate mõtteid ja ettepanekuid Eesti elu parandamiseks.

«Ajakirjanikud võivad teinekord väga karmid olla, seetõttu oleks hea nendega maha istuda ja kuulata ning koos mõelda,» märkis Korb.

Vaata videot!