PEOVIDEO Keskerakond kolib: «show ja ilutulestik on alles ees!»

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Keskerakond jättis kolmapäeval hüvasti Toom-Rüütli tänaval asunud ajalooliste  kontoriruumidega. Peasekretär Mihhail Korb teatas Postimehele, et kaua kurvad ei olda, sest peagi avatakse uus kontor show ja ilutulestikuga. Vaata videot!

«Pisarani veel on aega, aga kahju on ikka,» tunnistas kohalviibijaid kitarrimuusikaga rõõmustanud Märt Sults.

«Mälestusi on päris palju,» jätkas riigihalduse ministriametis viimaseid tööpäevi pidav Jaak Aab, «olen minagi mitu koosseisu juhatuses selle laua taga istunud ja erinevaid emotsioone üle elanud.»

«Pidudest ma ei oska eriti rääkida,» tunnistas Sults, «kuna ma olen pidudevaba – pidudel eriti ei käi. Aga minu kõige eredam sündmus oli 13 aastat tagasi, kui ma käisin kolm korda juhatuse ees, et mind Keskerakonda vastu võetaks – see oli hullem kui riigieksam!»

«Ma olin siis nii kuum kartul, et keegi ei julgenud mind oma erakonda võtta,» lisas Sults.

Keskerakonna suurkuju ja endist juhti Edgar Savisaart peol näha polnud.

«Muidugi Edgar oleks oodatud kindlasti, aga ma ei tea, kuidas on tema tervislik seisund ja kus ta momendil on,» kommenteeris Aab, «aga muidugi see maja on väga palju Edgariga seotud.»

Show ja ilutulestik alles ees

«See pidu on tagasihoidlik, ägedam show koos ilutulestikuga tuleb ikka [uue kontori – M.V.] avamisel. Suurem pidu on veel ees,» kirjeldas meeleolu erakonna peasekretär Mihhail Korb.

Keskerakond kolib peakontori Narva maanteele, Tallinna ülikooli vahetusse lähedusse.

«Läheme siit ära vaatega tulevikku,» sõnas Keskerakonna asutajaliige Kalev Kallo, «mina lahkun juba kolmandast kontorist, päris alguses olime Viru tänav 6 kontoris.»

Seda, mis Toompea Toom-Rüütli tänava hoonest edasi saab, Kallo täpselt öelda ei osanud: «Olen juba ajakirjandusest lugenud, et see, kes meilt ruumid ostis, on need vist juba edasi müünud.»

Vaata videot!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles