/nginx/o/2025/02/14/16654997t1h7a76.jpg)
Veebimeedia on pööranud näo lugejate poole, kuid see toob paratamatult kaasa hiiglaslike klikiarvudega lugude vähenemise.
Nagu paljud meediakanalid, kasutab ka Postimees oma esilehel tehisintellekti, et pakkuda lugejatele rohkem sisu just neil teemadel, mis konkreetset lugejat huvitab.
Kuigi päevas ilmub Postimehe portaalides sadu lugusid, jõuab postimees.ee esilehele neist paraku vaid väike osa. On võimalik küll avastada uudiste maailma ka eri portaalide või rubriikide esilehtedelt, kuid enamik eelistab toimetuse pakutavat sisu lugeda siiski postimees.ee esilehelt. Kui osa inimesi käib uudiseid lugemas iga mõne aja tagant ja teised kord päevas või paar korda nädalas, siis kuidas pakkuda neile kõigile huvitavat ja vajalikku infot ühel ja samal lehel?