Väino Koorberg ja Rein Lang võtsid Kuku raadio saates «Olukorrast ajakirjanduses» Putini suvilast ja Eesti poliitikast ajendatuna ette korruptsiooni lahkamise. Juttu tuli ka uue valitsuse ees seisvatest proovikividest.
Aleksei Navalnõi ja tema meeskond avaldasid väidetavast Vladimir Putini üüratult kallist suvilast YouTube'is video, mida Lang ja Koorberg soovitavad kõigil vaadata. Küll aga rõhutas Lang, et korruptsiooniga peab eelkõige võitlema ajakirjandus. Kui mõni poliitikategijate seltskond hakkab aktiivselt loosungite abil korruptsiooniga võitlema, muutub ta väga ettevaatlikuks.
Koorbergil tekkis filmi vaadates mitu mõtet. Esiteks näitas film, et et Venemaal uurivat ajakirjandust tehes peab jutkui koerana hammastega teemast kinni haarama ja mitte esimese takistuse peale lahti laskma. Teiseks tõestas film, et informatsioon on kõrge hinnaga kaup, aga kui ollakse valmis seda hinda maksma, siis saab igasugust informatsiooni kätte. Kolmandaks näidati, et kui ajakirjaniku ees uks kinni lüüakse, tuleb aknast sisse ronida.
Lang märkis, et Venemaa ülikud pole kunagi varjanud oma rikkust ning on ehitanud paleesid, et sellega hoobelda. Näiteks tsaarid ehitasid Tsarskoje Selo. Koorberg sõnas vastu, et Putin pole end kunagi tsaariks nimetanud. Siiski on Venemaa ühiskonna korruptsioonitundlikkus langenud ja summade mastaap on muutunud suuremaks, mistõttu täna enam küsimusi ei esitata.
Korruptsioonitaju Eestis erineb kardinaalselt sõltuvalt vastaja emakeelest, tõi Lang välja. Näiteks kui küsida, kas arsti tuleb kingitusega tänada, siis eestlaste arvamus läheb risti vastupidi nende inimeste arvamusega, kelle kodune keel on vene keel. «Mina olen väga skeptiline, et Navalnõi tiimi suur ajakirjanduslik uuring Putini väidetava palee osas muudab Venemaal mingisuguseid olulisi võimusuhteid,» sõnas ta.