Priit Sibul: Reformierakonna infosõja ABC (42)

Priit Sibul
, Isamaa peasekretär
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Priit Sibul
Priit Sibul Foto: Riigikogu

Valimised võitnud erakonna opositsiooni jäämine ei tähenda Eesti demokraatia õõnestamist ning Reformierakonna etteheited Jüri Ratasele selle eest, et ta soovib jätkata Eesti Vabariigi peaministrina, on samuti arusaamatud, kirjutab Isamaa peasekretär Priit Sibul.

2016. aasta novembris toimus Eesti poliitikas oluline muutus – Reformierakond leidis end pärast 17 võimul oldud aastat opositsioonist. Sellele šokile järgnes ulatuslik erakonnapoolne infosõda, mille tulemusel kannatas Eesti inimeste turvatunne ja Eesti rahvusvaheline maine.

Valija mälu olevat lühike, aga praegusele sarnast hüsteeria külvamist peaksid mäletama kõik Eesti inimesed. Ainsaks erinevuseks on see, et viited kommunismile on asendatud viidetega natsionaalsotsialismile. Järgnev meenutus 2016. aastast aitab mõtestada täna meie ümber toimuvat.

Kommentaarid (42)
Copy
Tagasi üles