Šokeeritud oli enda sõnul ka kuninganna ise, mis on päris usutav, sest vaevalt tema masti daam ise oma rahapaigutusi teeb. Vähe sellest, lisaks kuningannale on maksuparadiisides raha keerutanud ka tema poeg prints Charles.
Briti avalikkuses on terve nädala käinud agar süüdistamine. Kõigepealt on pihta saanud iseenesestmõistetavalt kuninganna, kes peaks ju olema alamatele eeskujuks, moraalseks lakmuspaberiks. Samuti on kritiseeritud tema investeerimismeeskonda, kellel tõepoolest võiks olla rohkem mõistust peas. Ei peaks ju olema raske taibata, et kuninganna raha investeerides ei tule mõelda üksnes tootlikkuse (ja kaugeltki mitte maksude optimeerimise!) peale, vaid ka, või isegi eelkõige, hea nime kaitsmisele.
Süüdistatud on ka ajakirjandust, et see üldse kuninganna nime selles kontekstis avalikkuse ette tiris. Eriti anti piki näppe BBC-le, kes maksuadvokaadi Dan Neidle'i väitel on ka ise maksuparadiiside kasutaja. Neidle tweet'is, et maksuparadiisidega on seotud ka BBC pensionifond. Üleüldine surve oli ilmselt võimas, sest eilseks oli BBC oma uudisvoost eemaldanud kuningliku perekonna seose Paradiisipaberitega.
Siniverelised pole muidugi ainsad suured nimed seekordses lekkes. Näiteks legendaarse U2 vähemalt sama legendaarne laulja Bono on kasutanud Maltal paiknevat ettevõtet, et osta endale osalus Leedus asuvas Aušra kaubakeskuses. Kanadas aga on Paradiisipaberitega seotud lausa kolm endist peaministrit: Brian Mulroney, Paul Martin ja Jean Chretien.
Samuti on vormelistaar Lewis Hamilton vusserdanud oma 19 miljonit eurot maksnud eralennuki maksudega. Nimede paraadi võib veel pikalt jätkata.