Eesti betoon Pareiko

Sergei Pareiko
Sergei Pareiko Foto: Toomas Huik

Euroopa meistrivõistluste valikmängus Serbia jalgpallikoondisega sisuliselt viimasel minutil 1:1 viigi jalule seadnud Eesti meeskond peab esmajärjekorras tegema sügava kummarduse väravas hiilgava partii teinud Sergei Pareikole.

Vastaste mitu ohtlikku olukorda enda kasuks pööranud Pareiko panuseta poleks Konstantin Vassiljevi 84. minutil külaliste väravasse saadetud pall nii suurt tähendust omanud. Pareikot pidas mängu parimaks 74 protsenti Postimehe veebikülje lugejatest.

Tundub, et jaanuaris 34. sünnipäeva tähistanud Pareiko on jõudnud väravavahi parimasse ikka. Tippspordist lahkunud Mart Poom on saanud endale koondises väärilise asendaja.