Ilmselt Ukraina turvaspetsidest küberneetikud ei põhjendagi, kui investeering untsu läheb, vaid kaovad jälgi ja raha jätmata.
Kui homonkulus'e valmimine ei õnnestunud, siis Paracelsus tuvastas kohe, kus on katsetaja eksinud. Näiteks ei hoidnud saladust ja hooples mõne tuttava ees, et valmistab laboratooriumis inimest.
Ilmselt Ukraina turvaspetsidest küberneetikud ei põhjendagi, kui investeering untsu läheb, vaid kaovad jälgi ja raha jätmata.
Jutt käis Kairos Technologies investeerimisvõimalusest , mis lubab aastas vähemalt 150 protsenti tulu ja minevat töötule investorile teadaolevalt kohe-kohe börsile. Inimesed saavad näiteks 5000 dollari eest oma koduarvutite mahtusid Kairosele välja rentida ja usuvad, et teenivad selle eest raha. Ma parem katsetaks Paracelsuse retsepti inimese valmistamiseks, oleks vähemalt huvitav jälgida, kuigi ma pole veel välja uurinud, kust saada inimese verd ja hobuse magu. Küllap kuskilt ikka leiab. Buratino polnud ka teab mis nupumees, aga lõpuks läks tal kõik hästi nagu muinasjuttudes kombeks. Lisaks on muinasjutte tore lugeda ja neis on kindlasti omajagu tõtt, kuid kindlasti ei ole tundmatutel Ukraina turvaspetsidest küberneetikutel ausaid kavatsusi.
Selle kõige kõrval tundub kodanikupalga maksmine üsna arukas mõte, kuid see lahendus on siiski poolik. Kui inimene ei pea tööl käima, siis milleks lapsi õpetada. Koolid tuleb kinni panna ja riik säästab seeläbi hulga raha. Kui tööd ei pea tegema, pole ju teadmisi ja oskusi tarvis, kaks kolmandikku eestimaalastest on sellega nõus, ülejäänud võiks ise vaadata, kuidas hakkama saavad. Arvamusliidrid küll pisut muretsevad, et kas me sellist Eestit tahtsime, aga nende lugusid ei viitsi keegi lugeda ja hala kuulata.