6. RE+SDE+EKRE (52 häält) 23%
Antud koalitsioon on tundub esmapilgul vägagi kahtlane – ülekaal riigikogus on väike ning EKRE uue erakonnana otsib võimalusi silma paistmiseks. Taoline partner pole just kõige meeldivam valitsuskaaslane. Samas kui EKRE juhid oleksid valitsusse minekust huvitatud ja lubaksid valitsust mitte kõigutada, siis võiks ka see variant toimida.
7. KE+SDE+EKRE+VE (57 häält) 20%
Kui Keskerakond loovutaks peaministrikoha sotsidele ning meelitaks väikeparteid erinevate lubadustega valitsusse, siis taoline variant ei olegi kõige võimatum.
8. RE+IRL+VE+EKRE (59 häält) 18%
Tundub olevat liiga kirev kombinatsioon, et reformierakond sellist varianti kaaluma hakkaks. Palju partnereid muudaks taolise liidu kooshoidmise keeruliseks.
9. Reformierakonnavastane protestivalitsus 15%
SDE+IRL+VE+EKRE (44 häält)
Taoline kirev vähemusvalitsus on võimalik vaid Keskerakonna vaikival koostööl. Karta on, et protestimeel pole valitsemiseks siiski pikaajaliselt piisav motivatsioon.
10. Parempoolne kolmikliit
RE+IRL+EKRE (51 häält) 10%
Antud koalitsioonil kipub hääli väheks jääma ja oleks pikaajaliseks valitsemiseks väga ebakindel variant.
11. KE+IRL+SDE (56 häält) 5%
Taoline koalitsioon on ikkagi pigem väga vähetõenäoline. IRL on küll oma näo osaliselt kaotanud, kuid taolisse valitsusse minek oleks neile juba tuleviku mõttes väga ohtlik.
12. KE+IRL+VE+EKRE (56 häält) 5%
Antud versioon tundub väga ebatõenäoline, sest eeldab mitmelt parteilt tõsiseid järeleandmisi ning lisaks muudaks kaks väiksemat parteid selle variandi ebastabiilseks.