Väga oluline on tagada saadiku pidev side valijaskonnaga, eelkõige valijate mõju saadikule mitte ainult korraliste valimiste kaudu. Selleks annavad e-valimised ja infotehnoloogia kasutamine ka valimiste vahel hea võimaluse. Kuna iga valija hääl on salvestatud andmebaasi, saab valija oma saadikule avaldada toetust või rahulolematust sama hästi kui pidevalt.
Üks võimalus on koguda valijate tagasisidet oma saadiku kohta, teavitades sellest saadikut, ja mitte kedagi teist. Kui selgub, et küllalt suur osa valijatest pole saadikuga rahul, kaotab ta automaatselt oma mandaadi ning tema kohale toimuvad uued valimised võimalikult ruttu, sest nüüd pole nende korraldamine kulukas.
Siin tekib rida küsimusi: kes on uued kandidaadid, milline on lävi, mis määrab saadiku tagasikutsumise, kui pikk peab olema aeg sellest hetkest, mil rahulolematus ületas lubatud läve kuni saadiku tagasikutsumise otsuseni? (Selline aeg on vajalik, et vältida valijate arvamuse lühiajaliste kõikumiste mõju ja kogu valimissüsteemi ebastabiilsust.)
Esialgsed vastused neile küsimustele võiks olla järgmised. Kandidaadid võetakse nende hulgast, kes juba esinesid valimistel, kuid ei saanud piisavalt hääli, nende tutvustamine ei nõua enam pikka aega. Tagasikutsumise lävi peaks olema protsent valijate arvust, kes andsid hääle tagasikutsutava saadiku poolt, näiteks 25 protsenti. Aeg otsuseni võiks sõltuda saadikuna töötatud ajast, kuid olla mitte enam kui paar kuud.
Seega, saadik, kes sai riigikogusse 400 häälega ja jõudis teenida valijate meelepaha poole aastaga, peaks kaotama oma koha paari nädala jooksul, kui temaga rahulolematuid on vähemalt 100 valijat. Aga saadik, kes sai 2000 häält ja sattus ebasoosingusse valimistevahelise perioodi poole peal, kaotab oma koha kuu aja pärast, kui tema vastu on vähemalt 500 tema valijat. Selliste reeglite elluviimine infotehnoloogia vahenditega on triviaalne.