Reformierakonna sisevalimistel kasutati aga nende enda loodud veebikeskkonda Oravavõrk. Oravavõrku sisse logimiseks piisab kasutajanimest ja salasõnast, mida erakonna peakontor saab ise vajadusel muuta või (kui inimesel veel kasutajat ei ole) luua. Kuna erakonna töötajatel on ligipääs informatsioonile, kes kasutab Oravavõrku, ning kes üldkogule ilmselt tulemas ei ole, on üsna lihtne välja valida isikud, kelle eest saaks nende enda teadmata hääletada. «Päris» valimistel selliseid sahkerdamisi pole aga võimalik ühegi erakonna keskkontoril teha.
Seega on tegemist järjekordne Keskerakonna juhitud hirmukampaaniaga. Loomulikult hirmutavad kõik kõigi teistega – valid IRLi, saad äraostetud «äraostmatud», valid sotsid, tehakse «Kreekat» ja tuuakse sisse tuhandeid immigrante, valid Keskerakonna, muutume Venemaa oblastiks ja saame teise riigikeele.
E-valimisi võib kritiseerida ja kindlasti peakski, et need muutuksid turvalisemaks ja läbipaistvamaks. Siiski paistab haritlaskonna enamik e-valimisi usaldavat. Elver Loho artiklis «Kas e-valimised on häkitavad?» (Õhtuleht 25.05.13) jäi kõlama seisukoht, et nagu ka tavavalimistel, on e-valimistel üksikute häälte ostmine-müümine võimalik ja mõneti vältimatu, kuid suuremat hääletuspettust on ilma vahele jäämata võimatu sooritada.
Seda enam on ebamoraalne ja vale serveerida valijatele nõrkusi Reformierakonna sisevõrgus ohuna Eesti e-valimiste usaldusväärsusele, millel ei ole Reformierakonna sisevalimistega mitte mingisugust pistmist. Pigem on tegemist ühe erakonna, kelle valijaskond suuresti e-hääletamist ei kasuta, katsetega valimiste eel oma vastaseid maha teha. Labaselt inimesi hirmutades.
Artikli autorile on juhitud tähelepanu, et riigikogu ja KOV valimiste e-hääletusel ei ole isikutuvastus pangaparoolidega võimalik. Autor tunnistab oma viga ja vabandab.