ETV huumorisaates «Riigimehed» mängisid Külliki Saldre, Taavi Teplenkov ja Jaak Prints.

FOTO: Ülo Josing / ERR

Pealtvaatajatele on saanud selgeks, et vändatud on järge populaarsele teleseriaalile «Riigimehed» ja võimuliit «Isake ekre» oli kokku lepitud juba valimispidustustele järgnenud varastel hommikutundidel, kirjutab kolumnist Tarmo Pikner.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«See on lihtsalt kummaline,» hüüatas hämmastunud Kaja Kallas pärast Jüri Rataselt tantsukutse peale korvi saamist. Labajalavalssi saab tantsida ikka kahekesi, üksinda pole mõtet põrandal siiberdada. Olukord oli muidugi enneolematu – tavaliselt kutsuvad tantsule mehed, vähemalt meie maal.

Nüüd oli naiste valik, aga Jüri polnud sellise pealetükkivusega harjunud, jättis punasejoonelise Kaja keset põrandat ja läks solvunult maatöödele – pajuoksi lõikama. Käeulatusse jäetud telefoniaparaadi võttis ta siiski näppida ja helistas Mart Helmele. Mart teatas, et ühel päeval nad võidavad niikuinii ja EKRE teeb valitsuse üksinda ning hakkas selleks päevaks teed sillutama. Peab tunnistama, et Mart Helmel oli õigus, lausudes juba enne valimisi, et küll pärast valimispäeva tullakse EKRE ust kaapima.