Päeva karikatuur 10.05.2018.

FOTO: Urmas Nemvalts

Postimehe karikaturist Urmas Nemvalts joonistab iga päev ajalehte pilapildi aktuaalsel teemal. Vaata siin kõiki lõppeva nädala karikatuure.

ESMASPÄEV 7.05: rotid tassivad usinalt tallinlaste vara laiali. Linnapea kohustus on käised üles käärida ning lahendada probleemid korruptsiooniga, kirjutatakse Postimehe juhtkirjas.

Päeva karikatuur 7.05.2018.

FOTO: Urmas Nemvalts

TEISIPÄEV 8.05: kas läheb juba lahti või ei? Eesti ja Soome valitsuse ühisistungi teemaks olnud Helsingi-Tallinna tunnel näib kujunevat riikide suhetes oluliseks punktiks, leitakse Postimehe juhtkirjas.

Päeva karikatuur 8.05.2018.

FOTO: Urmas Nemvalts

KOLMAPÄEV 9.05: Aadu maika. Esimene reaktsioon oli, et tõmbaks Adidase tossud jalast ja viskaks need prügikasti, ei, isegi mitte seda, sest sealt leidnuks need peaaegu kandmata jalakatted endale tõenäoliselt uue omaniku. Tahtsin need hävitada, kirjutab Postimehe ajakirjanik Kerstin Meresma.

Päeva karikatuur 9.05.

FOTO: Urmas Nemvalts

NELJAPÄEV 10.05: Mang teeb tšakrad lahti. Põhimõtteliselt oleksid võinud ka Eestis ahistamissüüdistuse saanud avaliku elu tegelased, nagu Igor Mang ja Taavi Rõivas kulutada aega emaste eest hoolitsemisele. Sellisel juhul ei oleks olnud tegu ahistamise vaid kuramaažiga, kirjutatakse Postimehe juhtkirjas.

Päeva karikatuur 10.05.2018.

FOTO: Urmas Nemvalts

REEDE 11.05: hundi võidus leidub kahtlejaid. Hunt võib ju meie rahvusloom olla, sellest ei muutu niikuinii midagi, aga hundisarnaseks me end pidada ei saa, nendib Virumaa Teataja peatoimetaja Aarne Mäe.

Päeva karikatuur 11.05

FOTO: Urmas Nemvalts

LAUPÄEV 12.05: Eestil on kobe laul. Elina Nechayeva laulule kaasa elades tunned, et just see on see, mis on läbinisti euroopalik, kirjutab Priit Pullerits.

Päeva karikatuur 12.05

FOTO: Urmas Nemvalts