Tagasi mobiilivaatesse
Värskendamiseks tõmba

Arvamus

:

Repliik: kaks joodikut

Eesti abi Lätile on nagu ühe purjus joodiku toetus teisele: kumbki toetab teist ja nii takistatakse üksteist kummuli kukkumast. Jah, Läti on palunud IMFilt abi ja Eesti mitte ning erinevalt Eestist pole lõunanaabritel reserve, mis aitaksid halbu aegu üle elada.

Siiski on olukord pigem selline, et üks joodik on rohkem purjus kui teine ja põhimõtet see kuigivõrd ei muuda. Kuna langus tõotab tulla suur, siis kaalub ka Eesti ju laenu võtmist.

Tuletagem meelde, et praegune häda sai alguse peost, kus mõlemad pooled üritasid üksteist glamuuriga üle trumbata. Eestlased võtsid ohtralt tarbimislaene ja kummutasid selle eest ühe peene kokteili teise järel, lätlased olid vähe vaesemad, mistõttu nemad võtsid SMS-laene, kuid ostsid sama kalleid kokteile kui eestlasedki ja üritasid põhjanaabritele peene alkoholivalikuga isegi ära teha. Siis sai aga raha otsa, pohmell pole veel kätte jõudnud ja nüüd üritab natuke kainem kamraad rohkem purjus meest püsti hoida, teades, et teise kukkumine tõmbab ka tema kaasa.


Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi | Näita e-maili avalikult:
tragöödia ukrainas
  Viimased uudised
  Top lood
  Top kommentaarid
  48h populaarsemad teemad
  POSTIMEES.ee
  Elu24
  Majandus24
  Sport
  TallinnCity
  Naine
  Tarbija24
  Välisuudised
  Arvamus
  Kultuur
  VIIMASED GALERIID
  Arhiiv